shes goma 195 55 15

Shitet nga: rijad 24 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 copa goma me madhsi 195/55/15
goma jan qift shum pak te perdorura
viber 0038649125724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim