shes goma 225/50r17

Shitet nga: gazi 16 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 225/50r17 me nje vit garancion gonat jan prodhim Nankang 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim