shesim fellnet 17

Shitet nga: shkumbim 22 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim fellnet 17 jan per golf 4 gomat e reja te veres jan shum te mira dhe te rujta jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim