shess fellnee

Shitet nga: Bujar 20 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes 18/225/40 t ardhura ngaa gjermonia shum pak t perdorura n kosoov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim