shiten bandasht me nr.14 me 5 shtrafa

Shitet nga: Gjilan 30 Dhj 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht me nr.14 me 5 shtrafa te qmontuar nga golf 4. bandasht jon shum teper te mir, pa asni vrejtje. Qmimi i diskutueshem. Nr. kontaktues edhe Viber +377 44 397 828.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim