shiten fellgat

Shitet nga: fellne 18 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat e bmw 530 si dhe fellgat e audit a6 jan te ardhura nga ch sjan te vozitura ne kosov .fellgat e bmw ju bajn edhe ghipav x5 dhe x6 ndersa te audit ju bajn golfit 5 pasatit mercedesit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim