shiten fellne 19

Shitet nga: adhurim 29 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shite fellnet 19 me guma tw veres te Audios
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim