shiten fellnet 15

Shitet nga: lorent 19 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellent jon 15 me goma te veres me 8 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim