shiten fellnet 15/195/50

Shitet nga: krenar 09 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet shum te rujshme t mira nuk dridhin me goma te mira t veres bojn per gol 2 3 pasat audi opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim