shiten fellnet jan krom

Shitet nga: fellne 10 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet r16 me 4shtrafa jan shum tbukra jan bler 350 euro i jap shum lir 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim