shiten fellnet per ford fokus apo audi

Shitet nga: mitat 04 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi ose ford fokus apo tjeter ska lidhje jan me kater shtrfa jan shum te mira edhe te rujshme jan 15 me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim