shiten fellnet

Shitet nga: blert 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per mercedes te posa ardura nga zvicrra me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim