shiten felnet

Shitet nga: blert 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet pa goma te posa ardhura nga zvicrra ja shum te mira per audii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim