shiten goma 16 pirelli t'bmw

Shitet nga: avni 04 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 16 te bmw
viti 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim