urgjent!!! 4 goma te veres 14 shum te mira

Shitet nga: niti 24 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
urgjent!!!! 4 goma te veres 14 sahum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim