BASS

Shitet nga: Selami 25 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHITET BASSI 1000 W me perforcus edhe me boc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim