Dvd usb cd sd

Shitet nga: dvd 12 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dvd me ekran me taq mundsi per kamer mbrapa lidhja me bluturth telefonin ose muzika me ndegju pa kabell telekomand
ose viber 049125958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim