JVC edhe box per ker

Shitet nga: xxx 23 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radin me cd edhe usb-qip ne gjendje te rregullt

edhe boxin shum tmir dyjat 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim