Kamera per vetura

Shitet nga: Veton 16 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kamera per vetura . Dmth eshte e mire per inxhizim gjate rruges ose ne parkingje.

Sic shihet ne foto kamera e ka nje ekran te vogel montohet ne xhame mund te rimbushet prej mbushesit te vet ose me usb.
Cmimi 35 euro .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim