Kuke per mercedes dhe perforcues per muzike

Shitet nga: Xxxx 27 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kuka per mercedes si dhe nje perforces per muzik ;per ma shum thirr ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim