Muzik per Kerr

Shitet nga: Getuar 05 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muziken per kerr ne gjendje te rregullt boj edhe ndrrim nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim