Muzik per vetur

Shitet nga: Fatos 24 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Muzika me topan perfocues 800 vat me zvoshnik me kablla original te zvicres me radi kumplet i shes siq po shifet ne foto

300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim