Pajaqall vetur

Shitet nga: suad hebibi 19 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pajaqall 600WATTS MAX POWER kontakt viber +381629787622 çmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim