Pegell per hekurosje

Shitet nga: Ibra 21 Sht 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Peglla punon shum mir asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim