RADIO CD

Shitet nga: sevdil 15 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHES RADION CEDE JVC SHUM IMIR ME SHUM LLOJ NGJYRASH E ME SHUM FIGURA NE EKRAN ICILI INDRRON NE GJDO SEKOND MP3. TEL. 045 524 015 GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim