RCD 300 VW Original

Shitet nga: naser 18 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RCD 300 per Golf 5 si dhe passat 2005 dhe tauran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim