Radi JVC bluetooth cd mp3 aux 4x50 w

Shitet nga: xx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radi per veturë JVC , cd mp3 , aux , bluetooth lidhet me qfardo lloj telefoni qe ka bluetooth , mun me ngu muzika , me fol me to me thirr dikon prej radie etj ne gjendje te rregullt, +37744625819 mundeni me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim