Radi per kerr Pasattit

Shitet nga: Besim 13 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radi per passat gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim