Radio Blaupunkt

Shitet nga: Radio Blaupunkt 25 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio Blaupunkt per Opel Corsa C, viti 2003.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim