Radio cd për vw

Shitet nga: Fikret 02 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio cd,mp3,aux,blotooth,etj.
Për passat 3c,golf 6 etj.
Në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim