Radio kenwod

Shitet nga: Driton 22 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radi me tach me dvd navigation mp3 usb esht shum e mir. esht i ardhur nga zvicrra per me shum info.nviber 37744717552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim