Radio me ekran 7-inch

Shitet nga: Valmir 17 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
I ardhur nga Dubai, i paketuar. Posedon: navigacion, tv touchscreen, mp3 mp4, DVD-CD.
Per me shume me kontaktoni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim