Radio per Opell

Shitet nga: suad hebibi 19 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio per opell me cd siemens cdr 500 kontakt viber +381629787622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim