Radio per veture.

Shitet nga: Perparim 31 Gsh 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd- mp3. Usb.
Importuar nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim