Radio per veture

Shitet nga: Pupi 01 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd mp3. Usb. Importuar nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim