Radio

Shitet nga: Granit 19 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten radiot per vetura sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim