Shes tv te sa po ardhur nga ch qmimi me marveshje

Shitet nga: Privat 23 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes tv shum gjendje te mir te sa po ardhur nga zvicrra jon ne gjendje shum te mir pres blesers serioz flm per mirkuptim qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim