Shitet

Shitet nga: Besart 29 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio per touran, golf 5, passat.
Navi ,Aux, Tel, Map.
Radio ka ni verejtje me pulla. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim