Subofer

Shitet nga: Arsim 23 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Subwoofer "Sixx Pack 12" 1000W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim