Turbina

Shitet nga: isuf 29 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet turbina ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim