VW Radio CD mp3

Shitet nga: Privat 16 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes VW Autoradio CD,USB,AUX,SD-Card-bluetooth..golf 5 +6, Jetta Mk5+6, Passat 3c,Passat B6, Tiguan, Touran, Polo etij..Esht e re pa perdort..Tel 044-590-334. Ose viber 📲+37744590334 Ju mir pres blers serios...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim