Zvushnik origjinal (veture) BLAUPUNKT

Shitet nga: ?????? 17 Maj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes zvushnik origjinal (veture), jane ne gjendje super te rregullt, firma BLAUPUNKT, per me shume jane fotot,
per informata tjera na kontaktoni ne 044-244-203.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim