bufer

Shitet nga: faik 16 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes urgjebt dy bufera me drita origjinal copa 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim