radio Golf 5 Passat

Shitet nga: mergim 16 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shesh Radion per VW golf 5 edhe passat
oregjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim