radio per vetur

Shitet nga: armend 10 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio per vetur dvd e perdorme ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim