shiten pjes per golf 4 diesel

Shitet nga: privat 09 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten pjes per golf 4 diesel, turbina, boshpompa, heker vintil pompa e vajit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim