shiten pjese per Golf 4

Shitet nga: passat 27 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten pjesë per Golf 4 diesel tubrina, boshpompa, heker ventill(shkarkimi ajrit) poma e uljes bregrazi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim