shiten turbina e boshpoma per golf 4

Shitet nga: blin 01 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten: pjes per golf 4 turbina, boshpompa heker vintill(shkarkim i ajrit) pompa e vajit 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim