Fellnet

Shitet nga: xxxxxx 11 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten fellnet jan 18 me dy par guma jan me 5 shtrafa kan qen te montume ne alfa romeo ndrrim me ndonje skuter apo me ndonje par fellne qe jan me 4 shtrafa numer 17-18 qmimi asht fiks dhe nuk vin ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim