AUDI 4-pjesë me cmim pergjysmë me te lirë

Shitet nga: Idriz 16 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
AUDI 4- kemi pjesë të AUDI 4 dhe ate me cmim pergjysmë me te lirë se ne pllacet e kerreve te prishta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim